Deri tani 340 lëkundje, sizmologu: S’ka nevojë për alarm, rreziku kaloi

Përgjegjësi i Departamentit të Sizmiologjisë, Rexhep Koçi tha për Top Channel se nga mbrëmë janë regjistruar më shumë se 340 lëkundje sizmike.

Koçi thotë se rreziku ka kaluar.

“Nuk ka nevojë për alarmim, ne shpresojmë që çdo gjë do vijë duke u reduktuar.”,-thotë ai./K.C/dritare.net

LEXO DHE :  Basha: Koha që një qeveri e re të ndjekë procesin e integrimit europian

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.