Deputetja e pavarur: Më 13 tetor do të shkoj të votoj

Deputetja Elda Hoti e ftuar në “Dritare me Rudinën”, tha se  më 13 tetor do të mbahen zgjedhjet dhe ajo do të shkojë të votojë.

Përmeti: Mua më vjen keq për demokratët.

Hoti: Më 13 tetor do shkoj të votoj. Kriza politike po thellohet.

Valteri: Zonja Ademi po thotë se nuk do lëshoj zyrën.

Përmeti: Problemi është ai njeri që rri nëpër plazhe dhe nuk ia ndjen se çfarë ndodh me popullin.

LEXO DHE :  Meghan Markle nën hapat e princeshës Diana, thyen shpesh rregullat e familjes mbretërore!

Valteri: Më 13 tetor mund të ketë zgjedhje në LSI. Vetëm atë lloj gare mund të shohim më datë 13 tetor, se shqiptarët do shohin jetën e vet.

Gjoni: Duhet hequr nga narrativa për Metën dhe Kryemadhin, burri e gruaja./K.C/dritare.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.