Dëmtohet Ergys Kaçe, në dyshim ndaj Francës

Mesfushori i Kombëtares Shqiptare, Ergys Kaçe ka pësuar një dëmtim të lehtë në gjurin majtë. Talenti shqiptar ka publikuar një foto në rrjetet sociale, ku shihet teksa stërvitet në palestër i veçuar nga pjesa tjerër e ekipit.

LEXO DHE :  Rama bën paralajmërimin e fortë: KÇK nuk do ta lemë në dorë të Vettingut. Me 25 nëntor prezantojmë sfidën e vërtetë

ergys

Kaçe ka dyshime nëse do të jetë i gatshëm për ndeshjen e 15 qershorit kundër Francës.

“Një dëmtim i lehtë, shpresoj të jem i gatshëm për ndeshjen me Francën”, shkruan ai në rrjetin social facebook.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.