Del romani i ri i Ben Blushit, “Kryeministri” në çdo librari

Nga sot e gjeni në çdo librari, botimin më të ri dhe më të fundit të deputetit Ben Blushi. “Kryeministri” i Blushit ka një kopertinë të thjeshtë ngjyrë bojëqiell, dhe ka si titull një fjalë të vetme. Blushi e ka prezantuar në profilin e tij në rrjetet sociale këtë të shtunë kopertinën e romanit të tij të ri.

“Ky eshte km. romani im i fundit. që tani në cdo librari”, shkruan Blushi.

Vetë autori e ka lajmëruar më herët se së shpejti do të vijë me dy libra të rinj, ku njëri do të flasë për dritën dhe tjetri për errësirën. Kështu, si fillim, ai ka zgjedhur të publikojë “Kryeministrin”.

LEXO DHE :  Veliaj: Asgjë personale me Presidentin. Po pastroj monumentet nga lotot e deputetëve të Metës!

“Shume shpejt me dy LIBRA. Njëri për dritën tjetri për errësirën”,­ shkruante në rrjetet sociale deputeti Blushi, kritiku më i ashpër i Ramës sa kohë ishte në PS dhe tashmë jashtë saj.

ben-blushi-libri-kryeministri

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.