De Biazi merr drejtimin e Iranit!

Ish-traneri i Kombëtares Shqiptare të Futbollit, Giani De Biazi, do të rikthehet në profesionin e tij, për të drejtuar një kombëtare.

Mediat italiane shkruajnë, se De Biazi pritet që të marrë drejtimin e futbollit iranian.

De Biasi ka biseduar me drejtuesit e Federatës Iraniane të Futbollit me këta të fundit që i kanë ofruar një kontratë prej 2 vitesh e gjysmë duke menduar edhe për Botërorin e Katarit. / I.M-Dritare.net

LEXO DHE :  Paralajmëroi revolucion më 2 mars, Mero Baze ironizon Metën: Me këtë llogari i bie të kemi tërmet më 23 shkurt

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.