Darkë për festat e fundvitit me kolegët? Ja çfarë duhet të vishni!

Tashmë kemi hyrë në sezonin  e festave. Dhe një ndër traditat e festave të fundvitit, janë edhe darkat me kolegët dhe stafin e punës. Por për vajzat, veshja ka shumë rëndësi. Ndaj më poshtë do të keni një sërë sugjerimesh, për fustanet të cilat janë perfekte për këto kohë.

LEXO DHE :  Meta për gazetën izraelite: Izraeli të njohë pavarësinë e Kosovës

Jo domosdoshmërish duhet të jenë të kuqe, ndaj por ajo që vihet re është se në trendin e fundit, mbizotërojnë teminat./L.F-dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.