Dafina Zeqiri në zi, humb njeriun e zemrës!

Këngëtarja e njohur Dafina Zeqiri ka ndarë me të gjithë ndjekësit e saj një lajm të hidhur. Nëna e menaxherit, të saj, njëkohësisht edhe kushëririt, Pëllumb Citakut, ka ndërruar jetë.

Dafina e përshkruan atë si një nënë dhe grua  të jashtëzakonshme, e cila, sipas saj do të kujtohet gjithmonë si një njeri i mrekullueshëm.

“Do të na mungosh përgjithmonë, tete”, shkruan Dafi.

 

“Nana sot na la, e dashnia, malli e kujtimi për të do të mbesin të përjetshme”, shkruan menaxheri Citaku./L.F-dritare.net

LEXO DHE :  Foto/ Ja si e kaluan fundjavën vipat shqiptarë!

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.