Çuna,  këto këmisha duhet t’i keni në dollap patjetër!

Nuk ka rëndësi se çfarë punoni, dhe me çfarë merreni, këmishat e mëposhtme çdo djalë duhet t’i këtë në dollapin e tij.

Këto janë këmisha që nuk dalin kurrë nga moda.

Këmisha Oxford

E krijuar nga John
Brooks në vitin 1896, këmisha Oxford u bë menjëherë klasike. Është perfekte për
çdo rast, qoftë për ndonjë dasëm apo për zyrë.

LEXO DHE :  Rama poston fotot e 10 ekselentëve, uron nxënësit për vitin e ri shkollor

Këmisha me jakë kubane

Me krahë të shkurtë dhe jakë të hapur, kjo këmishë është esenciale për verë. Me dizajne shumë ngjyrëshe dhe materiale të rehatshme, do dukeni shumë shik dhe komod.

Këmisha Denim

Kjo këmishë do t’ju bëjë
të dukeni shumë “cool”. Është këmishë që nuk del kurrë nga moda dhe gjithnjë
duket bukur./ I.M-Dritare.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.