Cristiano Ronaldo shpërthen në lot, kur sheh videon e të atit

Cristiano Ronaldo shpërthen në lot pasi sheh një video të babait të tij të ndjerë, i cili shprehet krenar për arritjet e të birit.

Yllit të Juventusit iu shfaq klipi i babait të tij, Jose Dinis Aveiro duke folur për të, përpara turneut ‘Euro 2004’ të zhvilluar në Portugali, shkruan dritare.net

LEXO DHE :  Mungesë punëtorësh për rindërtimin/ Rama në Durrës: Fusni të bashkisë, paguajini dyfish

Babai i tij një ish-ushtar, dhe alkoolik, vdiq një vit më vonë nga dëmtimi i mëlçisë, duke humbur kështu edhe suksesin e mëtejshëm të Ronaldos dhe lindjen e stërnipave të tij.

Pasi pa videon Ronaldo tha:”Kurrë nuk e kisha parë këtë video. E pabesueshme.”/K.C/dritare.net

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.