Capital T jep lajmin e keq: Nuk do të ketë koncert nesër në shesh

Nesër në sheshin Nënë Tereza ishte parashikuar të mbahej koncerti i Capital T. Po për shkak të motit të keq Time Capsule nuk do të zhvillohet. Koncerti do të shtyhet për të premten në të njëjtën orë dhe të njëjtin vend.

Lajmërimi i Capital T:

Siç edhe e keni pa krejt osht gati në sheshin Nene Tereza.

Mirepo per shkak te motit i cili parashikon shi pergjate gjithe dites se neserme, Time Capsule mbahet nje dite ma vone, 20 shtator, i njejti ven, e njejta ore.

Sigurisht krejt biletat e shituna jane te rregullta pavarsisht dates.

Ju falenderoj shume per mirekuptimin e shpresoj qe nuk ju kemi shkaktu asnje pengese”, shkruan këngëtari./L.F-dritare.net

LEXO DHE :  Rudina Hajdari: Të zhbëhet marrëveshja e 2008 dhe vendi të shkojë në zgjedhje të parakohshme!

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.