Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Brenda shtëpisë së blogeres së njohur, ndriçuar nga zbukurimet e festave!

Brenda shtëpisë së blogeres së njohur, ndriçuar nga

Na ndajnë edhe pak ditë nga festa e krishtlindjes. Për të gjithë kjo është periudha më e ëmbël e vitit. Qytetet e shtëpitë, në mbarë botën janë ndriçuar nga dritat e zbukurimet karakteristike.

Kjo është shtëpia e një blogeres italiane, Chiara Ferragni, zbukuruar për festa.

View this post on Instagram

?

A post shared by Chiara Ferragni (@chiaraferragni) on

E dekoruar në detaje, një pemë gjigante dhe shumë drita, kjo është panorama e shtëpisë luksoze të blogeres së njohur./L.F-dritare.net