Brenda shtëpisë së blogeres së njohur, ndriçuar nga zbukurimet e festave!

Na ndajnë edhe pak ditë nga festa e krishtlindjes. Për të gjithë kjo është periudha më e ëmbël e vitit. Qytetet e shtëpitë, në mbarë botën janë ndriçuar nga dritat e zbukurimet karakteristike.

Kjo është shtëpia e një blogeres italiane, Chiara Ferragni, zbukuruar për festa.

LEXO DHE :  Foto/ Kush është familja që humbi jetën bashkë me Koby Bryant

 

 

View this post on Instagram

 

💘

A post shared by Chiara Ferragni (@chiaraferragni) on

E dekoruar në detaje, një pemë gjigante dhe shumë drita, kjo është panorama e shtëpisë luksoze të blogeres së njohur./L.F-dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.