Boris Johnson shkon të votojë me qenin me vete!

Kryeministri në detyrë i Britanisë së Madhe, Boris Johnson, ka shkuar sot në qendrën e votimit, me qenin e tij me vete, për të votuar.

(Photo by Christopher Furlong/Getty Images)

Johnson kishte zonën e votimit, për zgjedhjet e Përgjithshme Parlamentare në Sallën Qendrore Metodiste në Westminster./E.B-dritare.net

LEXO DHE :  Ledri Vula: I kam ndjenjat e përziera!

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.