Dhunohet biznesmenia në Lazarat, përfundon në spital

Mësohet se një grua ka përfunduar në spital, pasi është dhunuar rëndë nga një person ende i pa paidentifikuar. Shtetasja Lavdije Buzheri nga Kordhoca ka marrë dëmtime të rënda në kokë dhe tani ndodhet në spital nën kujdesin e mjekëve.

LEXO DHE :  Flet njerku i vajzës së mitur që dhunohej nga e ëma: Fëmijët janë marrë në mbrojtje

Mësohet se ajo është biznesmene dhe dhuna ka ndodhur pas një konflikti verbal që ajo ka pasur me autorin. Policia po punon për të zbardhur ngjarjen./E.B-dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.