Beyonce shtatzënë për herë të katërt? Këto foto na ngatërruan mendjen!

Fansat e Beyonce janë të bindur se ajo është shtatzënë për herë të katërt. Këngëtarja ka qenë shumë aktive kohët e fundit në Instagram, duke ndarë postime magjepsëse, nga eventit më i fundit ku mori pjesë bashkë me Jay-Z dhe fëmijët.

Me fotot e reja, superylli ndezi fansat, të cilët thanë se këngëtarja është sërish shtatzënë, informon dritare.net.

Beyonce kishte veshur një fustan bojë qielli i zbehtë, me kuadrate të bardha. Në njërën nga fotot, ku Beyonce kishte dalë në profil, kishte zënë barkun me çantë. Kjo foto i ngatërroi edhe më shumë fansat.

LEXO DHE :  Elisa Spiropali: Zoti e ndihmoftë Ilir Metën, se presidentin se ndihmon dot më askush

“A e sheh ndokush barkun, apo vetëm unë?

Modelet e pëlqejnë shumë atë kamuflazh. Ajo duket shtatzënë!

Bey, pse po e fsheh barkun?”,– ishin disa nga komentet e shumta, në fotot e këngëtares./K.C/dritare.net

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.