Berat/ Arrestohet 43 vjeçari, mbillte kanabis në oborrin e shtëpisë

Behar Merkaj, nga fshati Osmëzezë i  Beratit është vënë në pranga nga policia, pasi në kopshtin e shtëpisë mbillte lëndë narkotike.

“Arrestimi i tij u bë, pasi nga kontrolli i ushtruar përreth banesës së tij i’u gjetën dhe sekuestruan në cilësinë e provës materiale rreth 9 kg lëndë narkotike e dyshuar Cannabis Sattiva”, thonë burime zyrtare të policisë.

LEXO DHE :  Basha: Rama është artist, ja për çfarë e ka fjalën kreu demokrat!

Materialet i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Berat për veprat penale “Prodhim dhe shitje të lëndëve narkotike”. V.D/Dritare.net/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.