Basha: Shqiptarët e bashkuar kanë për të fituar!

Kryedemokrati Lulzim Basha, në një postim në rrjetet sociale pas mbylljes së protestës së opozitës ka thënë se nuk do të ketë stabilitet pa demokraci.

Basha shton se shqiptarët sot u bashkuan për t’i dhënë fund paprekshmërisë së Edi Ramës, ndërsa e mbyll duke thënë se, shqiptarët e bashkuar kanë për të fituar.

“Nuk ka stabilitet pa demokraci! E gjithë bota ka parë sot vendosmërinë e një populli të bashkuar për liri dhe demokraci, për vlera europiane dhe për ti dhënë fund pandëshkueshmërisë së Edi Ramës. Dita kur do të shkojnë para drejtësisë po afron.Shqiptarët e bashkuar kanë për të fituar! Fund qeverisë së hajdutëve, fund qeverisë së kriminelëve!
Rroftë Shqipëria! “-shkruan Basha./ I.M-Dritare.net

LEXO DHE :  Alketa Vejsiu në ishujt grekë: Plot me shqiptarë, më duket sikur jam në atdhe

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.