Basha i quajti mollë të kalbura, Hajdari e Murrizi shfaqen të qeshur me grupin demokrat

 

Në intervistën e sotme ku kreu demokrat ishte i ftuat në studion e gazetarit Çim Peka, Basha me një shprehje komentoi për të gjithë ata deputetë të cilët nuk dorëzuan mandatin si shumica.

‘Në një shportë me mollë korbi qëmton mollët e kalbura, por kështu vetëm sa i rrit vlerën shportës’, tha Basha.

LEXO DHE :  Nis Konferenca e Donatorëve/ Ja shuma që do të dhurojë Britania për Shqipërinë!

Pas kësaj deklaratë deputetja Rudina Hajdari, ka postuar një foto në instagramin e saj, ku shfaqet së bashku me Myslym Murrrizin, Alban Zenelin, Elda Hotin e disa të tjerë.

Duke iu përgjigjur Bashës në mënyrë jo të drejtpërdrejtë Hajdari shkruan: “Duke kaluar një mbrëmje të këndshme, me grupin demokrat”./L.F-dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.