Arrihet marrëveshja, Edi Reja trajner i kombëtares për katër vitet e ardhshme

Edi Reja dhe Federata Shqiptare e Futbollit, kanë arritur marrëveshje që Reja të jetë trajner i kombëtares tonë edhe për 4 vitet e ardhshme.

I vetmi detaj që nuk po binin palët dakord ishte afati i kontratës, ku Reja kërkonte kontratë 2 vjeçare ndërsa Federanta i ofronte kontratë 4 vjeçare, shkruan “TCH”

LEXO DHE :  Ja si do të jetë moti, sot!

Ai pritet që të fitojë 25 mijë euro në muaj, ndërsa kontrata e teknikut 74 vjeçar do të përfundojë në vitin 2024./ I.M-Dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.