Arian Çani ç’kodon deklaratën e Saimir Tahirit

I ftuar në emisionin “360 gradë” gazetari Arian Çani ka deklaruar se deklarata e sotme e Saimir Tahirit ka qenë një deklaratë e koduar, dhe ai është munduar të ç’kodojë këtë deklaratë duke thënë se nuk është konspiracion.

Po i njëjti Saimir një ditë përpara se të merrte vendim Parlamenti, tha nuk keni parë gjë akoma. Të nesërmen, Parlamenti nuk ia hoqi imunitetin. Sot, vetëm pasi ambasadori Lu dhe ku e di unë kush tjetër, e rikthyen çështjen Tahiri që po presim prokurorinë, del e thotë frazën e Ramës. Të dyja në momente kyç. Nuk është konspiracion ky.”,-tha Çani/ I.M-Dritare.net

LEXO DHE :  Do të shkoni në zgjedhje të parakohshme? Ja çfarë thotë kryeministri!

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.