Aktorja turke profesioniste në futboll!

Aktorja e njohur turke që njohet  si Nur nga seriali “Mos u Dorëzo” ka shprehur talentin e saj në futboll. Në një reklamë që ajo ka bërë për një markë këpucësh në Turqi, ajo është treguar shumë e zonja në lëvizjen e topit edhe me këpucë me takë të lartë. Aktorja e njohur është e dashura e futbollistit të njohur turk Mesut Ozil. Dritare.net informon se ajo ka luajtur në krah të aktorit turk Tolgahan Sayisman ose sic njihet në Shqipëri si bashkëshorti I modeless ë njohur shqiptare Almeda Abazi./M.S-Dritare.net

LEXO DHE :  Vdekja e dy punëtorëve/ Basha: Rama i pashpirt e arrogant


PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.