Aksident në Mallakastër, humb jetën shoferi, plagoset pasagjeri

Një aksident me pasojë vdekjen e një personi ka ndodhur mëngjesin  e sotëm, në Mallakastër. Mësohet se, një makinë, tip ‘Opel’ ka humbur kontrollin edhe ka dalë nga rruga.

Për pasojë ka humbur jetën drejtuesi i mjetit P.Z, 27 vjeç edhe është plagosur pasagjeri, A.Z, 31 vjeç.

LEXO DHE :  Dritan Leli intervistë për revistën italiane: Ejani me pushime, Vlora ju mirëpret!

Ndërkohë policia ka nisur menjëherë hetimet, për të zbardhur rrethanat që çuan në këtë aksident të rëndë./K.C/dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.