Aksident në Fier, humb jetën pasagjeri!

Një aksident i rëndë ka ndodhur në orët e para të mëngjesit të sotëm në Fier, ku një person ka humbur jetën dhe dy të tjerë janë plagosur.

Mësohet se, aksidenti i rëndë ka ndodhur rreth orës 02:30, në rrugën Fier-Roskovec. Sipas policisë, shtetasi e iniciale E.Ç, 26 vjeç, drejtonte automjetin në gjendje të dehur, duke shkaktuar kështu edhe aksidentin e rëndë. Për pasojë ka humbur jetën, pasagjeri A.Sh, 52 vjeç, banues në Patos./K.C/Dritare.net

LEXO DHE :  U akuzua se veshi fustan pa të brendshme/ Aurela Hoxha-gazetarëve: Ju të nxirrni nga vetja!

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.