Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

A është në burg burri yt? Ja si përgjigjet Angela Martini!

A është në burg burri yt? Ja si përgjigjet Angela Martini!

Kohë më parë në medie qarkulloi lajmi se, burri i Angela Martinit, ishte shpallur në kërkim nga autoritetet rumune, për falsifikim dokumentesh.

Ndërkohë, e  ftuar në Klanifornia, Angela u pyet nga moderatorja, Marina Vjollca nëse burri i saj ishte në burg, apo jo.

“Dua të sqarojmë edhe njëherë e mirë lajmin që është komentuar nëpër të gjitha mediat shqiptare dhe jo vetëm. Është arrestuar apo jo bashkëshorti yt? Ndodhet apo jo në burg?”,-e pyeti Marina.

Angela iu përgjigj:“Jo. Derisa jam unë gjallë, jo”./K.C/dritare.net