A do të marrë pjesë Elvana Gjata në Eurovizion? Reagon këngëtarja!

Emri i  Elvana Gjatës, u lakua në media nisur nga disa komente në rrjetet sociale, se këngëtarja do të përfaqësojë San Marinon, në Eurovizion.

Por burime për revistës Anabel, bëjnë me dije se këngëtarja deri më tani nuk ka marrë asnjë ftesë nga ky shtet, dhe se ajo është e surprizuar nga ky reagim i fansave. Ndonëse në komentet në Twitter, ky ishte një fakt i kryer nga fansat e Eurovizionit, mesa duket është thjeshtë një aludim.

LEXO DHE :  Videoreportazh/ Rama: Ju ftoj të vizitoni Belshin!

Por ende nuk i dihet, mbase ata që e duan këngën ‘Me Tana’, mund ta çojnë Elvanën në Eurovizion.

Deri atëherë na mbetet të presim./L.F-dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.