44-vjeçarja britanike në pritje të fëmijës së 22

Sue Radford, shumë shpejtë do të presë fëmijën e 22-të, ndërsa me lindjen e bebes, ajo plotëson dy skuadra të plota futbolli.

Familja në Britani, konsiderohet si më e madhja në vend. Zonja Sue Radford njoftoi pak ditë më parë se është në pritje të fëmijës së saj të 22-të.

44-vjeçarja britanike ka dëshirë që bebja të jetë djalë për ta barazuar në 11 numrin mes djemve dhe vajzave në familje.

LEXO DHE :  Foto të rralla me ngjyra, nga Lufta e Dytë Botërore!

Por nuk është e thjeshtë të kesh 22 fëmije.

Nëse vendosin të dalin në një drekë,  ata duhet të paguajnë minimumin 150 paund, dhe nëse shkojnë me pushime iu duhen të paktën 7 valixhe të mëdha rroba me vete.

Epo, paramendoni tavolinën e ushqimit, frigroiferin, krevatët, apo larjen e rrobave./ I.M-Dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.