40 ide për një banjë moderne dhe elegante

Ka shumë aspekte që duhen marrë parasysh kur planifikoni të krijoni një banjë elegante dhe moderne.

Sigurisht që aspekti kryesor varet nga personaliteti juaj dhe mënyrën sesi dëshironi të shprehni vetveten, por idetë që Dritare.net ju sjell këtu, si përfshirja e veprave të artit, pasqyrat futuriste, ngjyrat e theksuara, mobiliet, pllakat, muret, vaska etj., do ju ndihmojnë të plotësoni më shumë idetë që tashmë i keni në mendjen tuaj.

LEXO DHE :  Vrasja në Durrës/ Rudina Xhunga: Mallkuar qoftë, kush i merr jetën një gruaje!

Mos harroni që edhe detajet më të vogla bëjnë diferencën, prandaj mbani shënim gjithçka ju frymëzon nga këto foto dhe aplikojini në projektin tuaj për të pasur banjën e ëndrrave tuaja./d.r-dritare.net

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUPPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.