10 fustanet më të bukura, të Lori Hoxhës!

Lori Hoxha është një nga vajzat e njohura shqiptare që vishet gjithmonë bukur. Stili i saj nuk është asnëherë i njëjtë. Nëse në mëngjes e shohim sportive, në mbrëmje ajo transformohet në një princeshë me fustanet gjithë klas që ka.

LEXO DHE :  Të fshehtat e rrjeteve sociale, janë krijuar që ne të varemi nga to!

Sot dritare.net ju ka sjellë 10 fustanet më të bukura, që Lori ka veshur përgjatë kohëve të fundit. Fotot i gjeni në galerinë më poshtë./E.B-dritare.net

 

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUPPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.