Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Video/ Ambasada Amerikane jep 5 këshilla për Lotarinë

Video/ Ambasada Amerikane jep 5 këshilla për Lotarinë

Ambasada e SHBA, në Tiranë përmes një videoje të postuar në facebook ka dhënë 5 këshilla për të gjithë shqiptarët që duan të aplikojnë për Lotarinë Amerikane.

"Po mendoni të aplikoni për Lotarinë Amerikane 2020? Mos harroni këto 5 këshilla të thjeshta kur të aplikoni. Vizitoni faqen tonë të internetit dhe lexoni në shqip udhëzimet e Lotarisë Amerikane për këtë vit ?https://bit.ly/2l7myjg ose postoni pyetjet tuaja në hapësirën e komenteve mëposhtë, duke përdorur #pyetanen "-shkruan Ambasada./ I.M-Dritare.net