Video/ Ambasada Amerikane jep 5 këshilla për Lotarinë

Ambasada e SHBA, në Tiranë përmes një videoje të postuar në facebook ka dhënë 5 këshilla për të gjithë shqiptarët që duan të aplikojnë për Lotarinë Amerikane.

“Po mendoni të aplikoni për Lotarinë Amerikane 2020? Mos harroni këto 5 këshilla të thjeshta kur të aplikoni. Vizitoni faqen tonë të internetit dhe lexoni në shqip udhëzimet e Lotarisë Amerikane për këtë vit 👉https://bit.ly/2l7myjg ose postoni pyetjet tuaja në hapësirën e komenteve mëposhtë, duke përdorur #pyetanen “-shkruan Ambasada./ I.M-Dritare.net

LEXO DHE :  Shqipëri, korrupsioni dhe taksat pengesë për investimet e huaja

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.