Veshjet më të bukura të javës, nga zonjat mbretërore!

Zonjat tona të dashura mbretërore janë kthyer sërish në publik, pas pushimeve të fundvitit, duke na treguar veshjet e tyre të mahnitshme, të dimrit.

 

Të dy dukeshat, ajo e Kembrixhit dhe e Sussex, kanë marrë pjesë në disa asamble, ku u shfaqën elegante.

LEXO DHE :  Plagosen dy persona në Vlorë

Gjithashtu dhe zonat e tjera mbretërore të Europës, na kanë marrë vëmendjen me stilin e tyre. Si dhe çfarë veshën zonjat mbretërorë këtë javë, shikojini në galerinë më poshtë./E.B-dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUPPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.