Veshjet më të bukura në tapetin e kuq të Oscars 2020

Mbrëmjen e djeshme u ndanë çmimet Oscars 2020, por përveç interesit se kush u shpall fitues, të gjithë kishim sytë tek aktoret bukuroshe të cilat u shfaqën shumë elegante në tapetin e kuq.

Sigurisht, as këtë herë nuk na zhgënjyen me zgjedhjet që kishin bërë. Më poshtë dritare.net ju sjell veshjet më të bukura!/E.B-dritare.net

LEXO DHE :  Mini-shengeni/ Rama: Ngatërrestarët nuk janë vetëm në Ballkan!

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUPPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.