Vdekja e Florenc Beqiraj, Anonymous Albania sulmon faqen e policisë franceze

Grupi i hakerave shqiptarë “Anpnymous Albania” ka sulmuar mbrëmjen e sotme faqen zyrtare të policisë franceze si shenjë hakmarrje për vdekjen e të riut shqiptar Florenc Beqiraj.
Prej më shumë se 3 orësh faqja është jashtë funksionit.
“#Njoftim Me rastin e masakrimit te vllaut tonë shqiptar #FlorencBeqiraj#JeSuisFlorenc
– Faqja e policis se shtetit së Frances esht duke u sulmuar (www.police-nationale.net)
– Nje shtet me nivel dhe me potencial te lart ne europ ta bej kete gjë sikur Te jet ndonje shtet Komunist dhe ne te vertet Franca osht Komuniste !! Kerkojm Drejtsi dhe siguri te shqiptarve Kudo qe jan Jemi Populli më i dëmtuar ne bot keto gjona ndodhin sepse qeverit tona jan te kurruptuar deri ne fyt !!

LEXO DHE :  Presidenti i KE/ ndërpret pushimet, futet urgjentisht në operacion

 


– Po a thu gjo? se kush osht Fajtori ktu? – NE JEMI FAJTORET ME TE MADH !! Ne Me veten ton i votojm ata .. Populli Flen gjithmon ? pse sepse sdeshiron ti humbas pagen 250euro Po mer vlla ne smujm te kem paga më te medha ? NE DUHET TE ZGJOHEMI DHE TI RREXOJM QEVERIT TONA !! Boll mo der kto vite qe po kalojn .. Rinia po vdes . pa siguri ..
Ne po vijm .. Na prisni !!
#AnonymousAlbania #AnonAlb #OpAlbania”,-shkruan faqja në facebook./ I.M-Dritare.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.