Samiti i Poznanit/ Rama poston videon, përkrah kryeministrit të Francës

Kryeministri Rama ndodhet në Poloni në Samitin e Ballkanit Perëndimor, në kuadrin e procesit të Berlinit. Kryeministri Rama ka postuar në Facebook një video teksa shihet nën shoqërinë e kryeministrit të Francë, Edouard Philippe.

LEXO DHE :  Udhëtoni me vizë turistike në SHBA? Ambasada ka një njoftim të rëndësishëm

“My CAMERA🎥😁: Poznan, Poloni🇵🇱 – Me kryeministrin e Francës, Edouard Philippe, në Samitin e Ballkanit Perëndimor🇫🇷🇦🇱”,- shkruan Rama./K.C/dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.