Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Rozana Radi prek me fjalët për të atin: Humba veten kur ai u largua!

Rozana Radi prek me fjalët për të atin: Humba veten kur ai u

Moderatorja dhe këngëtarja Rozana Radi, mëngjesin e sotëm e ka nisur me një postim të ndjeshëm për të atin. Ajo, përmes një statusi në Instagram, shkruan që babi gjithmonë ë këshillonte që të kujdesej për veten, e ndërsa sot që nuk jeton më, Rozana shkruan se ka humbur veten.

Jam mërzitur për babain i cili më thonte të kisha kujdes për veten. Ah sikur të kisha mundësi ta lajmëroja se e humba veten ditën kur ai u largua”, shkruan Rozana./E.B-dritare.net

 

 

View this post on Instagram

 

??

A post shared by Rozana Radi (@rozana_radi) on