Rovena Voda: Kush do të cenojë zgjedhjet, do të arrestohet

Zëvendësministrja e Brendshme, Rovena Voda gjatë debatit me Lefter Maliqin ka thënë se, kush do të cenojë zgjedhjet e 30 qershorit, do të arrestohet.

“Kush do të cenojë zgjedhjet, do të shkojë në burg”,- tha Voda./K.C/dritare.net

LEXO DHE :  Armë e drogë e vjedhje/ Aksion në Sarandë e Vlorë. Arrestohen 7 persona, mes tyre dy rusë

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.