Rovena Voda: Kush do të cenojë zgjedhjet, do të arrestohet

Zëvendësministrja e Brendshme, Rovena Voda gjatë debatit me Lefter Maliqin ka thënë se, kush do të cenojë zgjedhjet e 30 qershorit, do të arrestohet.

“Kush do të cenojë zgjedhjet, do të shkojë në burg”,- tha Voda./K.C/dritare.net

LEXO DHE :  Lleshaj: Rai 3 ra pre e dezinformimit, Shqipëria e çliruar nga kultivimi masiv i kanabisit!

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.