Rita Ora rikthen veshjen e njërit prej artistëve më të mëdhenj në botë

Këngëtarja Rita Ora, ka marrë pjesë në Gala 2019 amfAR në Milano, ndërsa është komentuar gjatë për veshjen e saj të jashtëzakonshme.

Ora, kisht veshur një veshje që më parë e mbante, interpretuesi i famshëm dhe ikona e stilit Prince.

LEXO DHE :  Tallej se vuante nga nanizmi/ Mblidhen 300 mijë dollarë për ta çuar 9-vjeçarin në Disneyland

Ajo e quan një homazh për një nga artistët më të mëdhenj dhe më frymëzues të të gjitha kohërave.

Rita është vlerësuar mjaft edhe nga ekspertët për stilin e veshjes./ I.M-Dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.