Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Rama në Bratislavë/Poston videon gjatë konsultimit me këshilltarët

Rama në Bratislavë/Poston videon gjatë konsultimit me
Kryeministri Rama ndodhet në Bratislavë, ku Shqipëria merr sot presidencën e OSBE-së. Ai shoqërohet nga këshilltarët e tij. Kreu i qeverisë, ka postuar një video në facebook-un e tij, ku këshillohet nga to, teksa shijon një kafe.

"Bratislavë, Sllovaki - Pak përpara fjalës së marrjes së kryesisë së OSBE për vitin 2020 ??

Nder dhe përgjegjësi e madhe drejtimi i kësaj organizate ndërkombëtare të dorës së parë, si edhe mundësi e jashtëzakonshme për ta bërë Shqipërisë të shkēlqejë në krye të punëve të mëdha e të sfidave të posaçme të OSBE", shkruan Rama në facebook./L.f-dritare.net