Rama në Bratislavë/Poston videon gjatë konsultimit me këshilltarët

Kryeministri Rama ndodhet në Bratislavë, ku Shqipëria merr sot presidencën e OSBE-së. Ai shoqërohet nga këshilltarët e tij. Kreu i qeverisë, ka postuar një video në facebook-un e tij, ku këshillohet nga to, teksa shijon një kafe.

“Bratislavë, Sllovaki – Pak përpara fjalës së marrjes së kryesisë së OSBE për vitin 2020 🇦🇱

LEXO DHE :  Bes Kallaku nuk do të jetë në premierën e filmit të Ermal Mamaqit

Nder dhe përgjegjësi e madhe drejtimi i kësaj organizate ndërkombëtare të dorës së parë, si edhe mundësi e jashtëzakonshme për ta bërë Shqipërisë të shkēlqejë në krye të punëve të mëdha e të sfidave të posaçme të OSBE”, shkruan Rama në facebook./L.f-dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.