Na ndiqni edhe në

Shkrimet e Dritanit

Qafoku: Berisha ka reaguar për avionin ukrainas, dhe jo për marrëveshjen PS-PD-LSI

Qafoku: Berisha ka reaguar për avionin ukrainas, dhe jo për
I ftuar në emisionin Arena nga Dritan Hila, në RTV ORA, gazetari Roland Qafoku ka thënë se është interesante heshjtja e Sali Berishës dhe Ilir Metës, për marrëveshjen mes mazhorancës dhe opozitën për reformën zgjedhore.

Qafoku: Dy personazhe nuk kanë folur akoma, shumë të rëndësishëm për këtë marrëveshje, zoti Berisha,  që ka qenë shumë aktiv në faqen e tij në facebook. Ai sot kishte nxjerrë videon e goditjes së avionit ukrainas nga Irani dhe nuk ka folur për marrëveshjen për reformën zgjedhore PS-PD-LSI. Dhe zoti Meta. Ai nuk ka qenë në Shqipëri, ka qenë në Kosovë, por ai ka një maturi, por Berisha përgjigjet flakë për flakë, dhe ende nuk ka reguar./ I.M-Dritare.net

https://youtu.be/VGR82j2kOFc