Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Opozita sërish në protestë, ja kur do të zhvillohet tubimi i parë!

Opozita sërish në protestë, ja kur do të zhvillohet tubimi i
Pas ndërprerjes prej disa muajsh, opozita do të rikthehet sërish në protestë. Sipas News 24, në muajin shkurt do të mbahet një protestë kombëtare.  Tubimi i parë kombëtar po diskutohet për t’u mbajtur mes datave 20 dhe 22 shkurt./K.C/dritare.net