Nxehet debati me Dakon, Fevziu: Nuk ka b*thë njeri të më thotë mos publiko këtë gjë

Debati mes Vangjush Dakos dhe Blendi Feviziut është nxehur kur kryebashkiaku i Durrësit i ka thënë gazetarit se “ju marrin në telefon, ju dhe gjithë mediave dhe ju bëjnë presion për të nxjerrë dhe për mos të nxjerrë dokumente”.

LEXO DHE :  50 personat më të kërkuar në Shqipëri, dalin emrat dhe fotot e 5 të parëve!

Blendi Fevziu i është përgjigjur me një gjuhë disi banale Dakos ku i ka thënë se “Nuk ka bythë njeri të më thotë mua që të nxjerrë ose jo dokumente, u kam publikuar çdo dokument të vlefshëm”./e.k-Dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.