Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Nxehet debati me Dakon, Fevziu: Nuk ka b*thë njeri të më thotë mos publiko këtë gjë

Nxehet debati me Dakon, Fevziu: Nuk ka b*thë njeri të më
Debati mes Vangjush Dakos dhe Blendi Feviziut është nxehur kur kryebashkiaku i Durrësit i ka thënë gazetarit se "ju marrin në telefon, ju dhe gjithë mediave dhe ju bëjnë presion për të nxjerrë dhe për mos të nxjerrë dokumente".

Blendi Fevziu i është përgjigjur me një gjuhë disi banale Dakos ku i ka thënë se "Nuk ka bythë njeri të më thotë mua që të nxjerrë ose jo dokumente, u kam publikuar çdo dokument të vlefshëm"./e.k-Dritare.net