Nëse e keni dashuruar fustanin e gjelbër të Kate Middelton, ja për sa para mund ta blini!

Të gjithë u mahnitëm nga fustani i gjelbër i Dukeshës së Kembrixhit, Kate Middelton, që përzgjodhi për turneun e saj në Pakistan. I gjatë me shkëlqim, me një të çarë në anë, çdo kush do të dukej e mrekullueshme me këtë look.

Në fakt, kjo veshje ishte me porosi enkas për Dukeshën, dhe thuhet se ai ka kushtuar 3482 dollarë. Por nëse nuk është i përballueshëm për buxhetin tuaj, firma Monsoon, e ka nxjerrë këtë fustan në shitje me një çmim fantastik, 140 dollarë.

LEXO DHE :  Çelet sot Panairi i Librit "Tirana 2019"

Tashmë përpara na presin një sërë festash, ndaj kjo do të ishte një ide e përkryer për t’u dukur e veçantë./L.F-dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.