Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Me dashuri por edhe me një ankesë, bashkëshortja uron kryeministrin Haradinaj për 51 vjetorin!

Me dashuri por edhe me një ankesë, bashkëshortja uron

Kryeministri i Republikës së Kosovës, feston sot ditëlindjen e 51. Të shumtë kanë qenë urimet për kreun e qeverisë, por më i veçanti është ai i bashkëshortes, Anita Muçaj. Në një postim, në faqen e saj në instagram, ajo e uron me shumë dashuri por njëkohësisht shpreh një ankesë të vogël.

51-vjeç dhe 16 vite martesë. Shpesh mërzitem se nuk të shoh shpesh, por mbetesh burri ideal”, shkruan Muçaj. Postimi i saj në instagram:

Ndërkohë kryeministri Haradinaj, ka postuar një foto teksa pi me kafen e mëngjesit me nënë Rukën në ditëlindjen e 51.

"Sot në ditëlindjen e 51-të, kafen e mëngjesit me nanën Rukë", shkruan ai. /L.F-dritare.net

View this post on Instagram

Sot në ditëlindjen e 51-të, kafen e mëngjesit me nanën Rukë! #ramushharadinaj

A post shared by Ramush Haradinaj (@ramushharadinajks) on