Na ndiqni edhe në

Shkrimet e Dritanit

Marsida tregon çfarë raportesh kishin me njëri-tjetrin personazhet e Kavajës

Marsida tregon çfarë raportesh kishin me njëri-tjetrin

Gjatë intervistës për emisionin “Open”, Marsida Qatja mohon se ka patur ndonjë raport intim me Bledar Haxhollin, i cili mbeti i vdekur gjatë përplasjes me armë zjarri me Bledar Tocin, shef i Sigurisë në burgun e Durrësit.

Marsida tregon se kërcënohej shpesh herë nga Dritani, por ajo nuk ishte vetmja. Sipas saj, Dritani kërcënonte vajza të tjera, madje edhe punonjësit e pastrimit të rrugëve.

Marsida thotë se Dritani dhe Bledari kishin njohje me njëri-tjetrin, por jo miqësi të fortë.

Ajo akuzon edhe familjarët e viktimës se nuk kanë informacione për ngjarjen, pasi ata nuk kishin pothuajse fare kontakte me Dritanin, çka i bën deklarimet e tyre të gabuara./Top Channel/

https://www.youtube.com/watch?v=6DfyrnDeMsI