Makina përplas për vdekje 16-vjeçarin, në Tiranë

Një aksident me pasojë vdekjen e një të riu ka ndodhur mbrëmjen e sotme në rrugën  Kamëz-Rinas. Policia ka bërë të mundur arrestimin e drejtuesit të mjetit që përplasi adoleshentin.

“Nga Seksioni OPGJ-ve në Komisariatin Rajonal të Policisë Rrugore Tiranë u bë arrestimi  i shtetasit A. H.,25 vjeç, banues në Kamëz.

Arrestimi i tij u bë pasi, në rrugën, me sens lëvizjeje nga Kamza për në rrugën e Rinasit, duke drejtuar mjetin tip “Benz” ka aksidentuar me pasojë vdekjen, çiklistin  shtetasin e mitur O. Ç.,16 vjeç, banues në Domje.

Materialet  i kaluan Prokurorisë  për veprime të mëtejshme.”,– njofton policia./K.C/dritare.net

LEXO DHE :  Shtyhet seanca për Marjana Çmetën, nusen që helmoi vjehrrën me fotoksinë

 

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.