Lihet në burg Mihal Kokëdhima, pronari që terrorizoi turistët spanjollë!

Mihal Kokëdhima, pronari i lokalit tashmë të shembur në Porto Palermo, është njohur sot me vendimin e Gjykatës së Apelit në Vlorë.

Kokëdhima, i cili terrorizoi turistët spanjollë sepse u larguan nga lokali, është lënë në burg.

LEXO DHE :  Banorët e Astirit, sulmojnë gazetarin e Top Channel

Kokëdhima akuzohet për kanosje dhe dëmtime të tjera të pronës private me dashje./E.B-dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.