Video/ Dalin pamjet kur pronari i restorantit sulmon turistët spanjollë

Dy ditë më parë një familje spanjolle u dhunua nga pronari i një restoranti në Porto Palermo, në Himarë. Dritare.net ka siguruar pamjet kur  Mihal Kokëdhima i cili thyen xhamin e makinën edhe pse mjeti ishte në lëvizje./dritare.net

LEXO DHE :  Tërmeti/ Andi Bushati: Po ta kishte dëgjuar qeveria, Metën, sot do të ishim në një situatë më të mirë

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.