Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Lihet në burg Mihal Kokëdhima, pronari që terrorizoi turistët spanjollë!

Lihet në burg Mihal Kokëdhima, pronari që terrorizoi

Mihal Kokëdhima, pronari i lokalit tashmë të shembur në Porto Palermo, është njohur sot me vendimin e Gjykatës së Apelit në Vlorë.

Kokëdhima, i cili terrorizoi turistët spanjollë sepse u larguan nga lokali, është lënë në burg.

Kokëdhima akuzohet për kanosje dhe dëmtime të tjera të pronës private me dashje./E.B-dritare.net