La prezantimin, Aida Shtino: Si politikane u shpërbej më tepër njerëzve

Moderatorja, Aida Shtino, pas mbylljes së emisionit, “Njerëz të humbur”, i është futur politikës. E ftuar në “Dritare me Rudinën”, Shtino tha se, e ka lënë prezantimin dhe tani i është futur politikës. Shtino shprehet se, si politikane i shpërben më shumë njerëzve.

LEXO DHE :  Pse më ka mbetur në mendje Fatos Baxhaku

“Emisionin e kisha dhe atë ma mbyllën. Tashmë njerëzit mund të më gjejnë në politikë. Kështu iu shërbej më tepër njerëzve”, deklaroi Aida Shtino./K.C/dritare.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.