Kursi zyrtar i këmbimit valutor, 22 nëntor 2019

Kembimi-Valutor

Më poshtë gjeni kursin zyrtar të këmbimit valutor, datë 22 nëntor 2019, të publikuar nga Banka e Shqipërisë./E.B-dritare.net

LEXO DHE :  Kjo është historia e Laura Kovezit, kryeprokurores rumune që e pa luftën kundër korrupsionit si një ndeshje basketbolli!

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.