Kur ditët në nëntor janë të ngrohta, ja çfarë xhaketash duhet të vishni!

Ndonëse jemi në nëntor, dimri duket se është ende larg. Kështu edhe sezoni i palltove të trasha ende nuk ka ardhur. Nëse keni dyshim se si të kombinoheni në ditët e ngrohta, por me shi, ne ju sugjerojmë disa xhaketa lëkure që janë më ‘in’ për momentin. Lehtësisht të kombinueshme, me ngjyra të ndryshme, ja disa ide./L.F-dritare.net

LEXO DHE :  Eva Alikaj: Elsa e Pallatit 176 ishte një rol i lodhshëm për t'u bërë komike

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.