Kjo veshje e Dua Lipës, do t’ju mahnisë!

Dua Lipa, përveçse një artiste e suksesshme dhe shumë e zonja, është dhe një nga vajzat e njohura që gjithmonë ndjek tendencat e fundit të modës.

Pas përfundimit të Sunny Hill Festival, ajo mesa duket i është kthyer normalitetit të jetës.

Dua ka postuar një foto ulur në kolltuk, me një gotë vere në dorë, dhe e menduar.

LEXO DHE :  51-vjeҫari përplas për vdekje, 49-vjeҫaren në Malësi të Madhe

Ajo që bie në sy është veshja e saj ngjyrë blu e errët me lule kamomili. Jumsuitet janë shumë në mode, dhe modeli i zgjedhur nga Dua është thjesht perfekt./E.B-dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.